Poza tym w numerze – NIE Przeprosiny dla Pana Daniela Obajtka! Autorzy artykułu pod tytułem „Fortuna braci Obajtków” opublikowanego w Tygodniku „NIE” nr 48(1471) 30 listopada – 6 grudnia 2018 oraz przedrukowanego w Tygodniku „ANGORA” nr 49/2018 09 grudnia 2018, Tadeusz Jasiński i Waldemara Kuchanny, a także Redaktor Naczelny Tygodnika NIE Jerzy Urban oraz Wydawca Tygodnika NIE URMA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przepraszają Pana Daniela Obajtka za przedstawione w artykule treści, w tym oceny oraz sugestie, przedstawiające Pana Daniela Obajtka w fałszywym świetle, co naruszyło jego dobra osobiste w postaci dobrego imienia (czci), godności oraz prywatności.

Przeprosiny dla Pana Bartłomieja Obajtka! Autorzy artykułu pod tytułem „Fortuna braci Obajtków” opublikowanego w Tygodniku „NIE” nr 48(1471) 30 listopada – 6 grudnia 2018 oraz przedrukowanego w Tygodniku „ANGORA” nr 49/2018 09 grudnia 2018, Tadeusz Jasiński i Waldemara Kuchanny, a także Redaktor Naczelny Tygodnika NIE Jerzy Urban oraz Wydawca Tygodnika NIE URMA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przepraszają Pana Bartłomieja Obajtka za przedstawione w artykule treści, w tym oceny oraz sugestie, przedstawiające Pana Bartłomieja Obajtka w fałszywym świetle, co naruszyło jego dobra osobiste w postaci dobrego imienia (czci), godności oraz prywatności.

motto tygodnia: Morda w kubeł, chamy! Sąd Najwyższy zawieszamy!

 

Ostrzeżenie! Czasopismo zawiera wulgarne słowa oraz nieprzyzwoite, a nawet antyrządowe i przeciwkościelne treści.

 

 • „Biedroń od biedy”: Agnieszka Wołk-Łaniewska życzliwie rozprawia się z kandydatem lewicy na prezydenta.
 • „Komandosi topią się w wodzie”, „Komandosi topią się w wódce” i „Wojsko bardzo polskie”: Trzy publikacje Mateusza Cieślaka o raku, który toczy polskie wojska specjalne.
 • „Komuniści nie do zajebania”: Sztandarowa nieudolność Prawa i Sprawiedliwości, które delegalizuje i delegalizuje Komunistyczną Partię Polski, ale zdelegalizować nie może – kpi Andrzej Sikorski.
 • „Downy żyją za długo”: Bożena Dunat o dzieciach, z którymi nie wiadomo co zrobić, gdy stają się dorosłe. Czyli o niemocy pisowskiego państwa.
 • „Mama, tata i miliony”: Jasiński o ulubionej przez państwo PiS fundacji antygejowskiej.
 • „Szarik obywatel”: Zwierzęta są nie tylko naszymi braćmi mniejszymi, ale też członkami państwa i narodu. Rzeczywiście? – pyta Łukasz Piotrowicz.
 • „Partner Jezusa Chrystusa”: Jak zakpić ze Świętej Rodziny oraz zdobyć sławę i pieniądze.
 • „Wiwat okupanci”: Prof. Andrzej Werblan wspomina, jak 75 lat temu wyzwalał Warszawę.
 • „Bujana historia PZPR”: Trzeźwe spojrzenie Jerzego Urbana na Polską Rzeczpospolitą Ludową – polemika z publicystą „Gazety Wyborczej”.
 • „Wykarmieni kwasem mlekowym”: Wojciech Mittelstaedt współczuje wyczynowym sportowcom, którzy muszą łączyć ból z radością ze zwycięstw.
 • Rubryki: „Listonosz doniósł”, „Blog wszystkich świętych”, „Wiara czyni czuba”, rebusy polityczne i osiemdziesiąty drugi odcinek komiksu Ryszarda Dąbrowskiego z cyklu „Przygody Jarka Niezdarka”.