motto tygodnia: Szczyt wszystkiego – bezpłatne dyżury Karczewskiego.
- „Prezes, brat prezesa”: Kto jest sędzią, a kto nie? Komu wolno orzekać, a komu nie? Co z wyrokami „z nieprawego łoża”? Wywołany przez pisowców chaos prawny przybiera na sile. Jedną ze spraw toczonych w tym chaosie opisuje Mateusz Cieślak.
- „Czy leci z nami pilotaż”: O szczególnej – pilotażowej – działalności pisowskiego rządu pisze Tadeusz Jasiński.
- „Hołownia szcza do znicza”: Po tym jak Szymon Hołownia zapowiedział start w wyborach prezydenckich, wielu pisowców zazgrzytało zębami.
- „Związki kaziorodcze”: Komu potrzebny jest pluralizm związkowy w służbach mundurowych? Kto na tym pomyśle straci, a kto zyska? Odpowiedź w publikacji Andrzeja Sikorskiego.
- „Pożar im. ministra Zielińskiego”: Wydaje się, że gasnąca gwiazda byłego wiceministra spraw wewnętrznych znów zabłyśnie. A może nie? – zastanawia się Bożena Dunat.
- „Skazany na skazanie”: Cieślak o bankowcu skazanym za to, że wykonywał swoje obowiązki.
- „Niewinny czarodziej”: O nieco już dziś zapomnianym bankowcu, który przez 19 lat czekał na sprawiedliwość, pisze Maciej Mikołajczyk.
- „Cudzorząd”: Jak pisowscy wojewodowie gnębią niepisowskich samorządowców. Publikacja Jasińskiego.
- „Murowane układy”: Dunat o samowolach budowlanych, które były, są i będą ze względu na zblatowanie deweloperów z władzami lokalnymi.
- „Ksiądz w kratkę”: Znów Sikorski – o zakończeniu procesu, który klecha z Lasów Państwowych wytoczył obrońcy Puszczy Białowieskiej.
- „Ćwierć Nobla dla rządu”: Jakubowe księgi podatkowe, czyli czy Olga Tokarczuk nie chce zapłacić podatku od Nobla?
- „Ziarno dla Kury”: Jeszcze raz Jasiński – o wspaniałomyślnym finansowaniu publicznej telewizji, czyli kto jeszcze płaci za abonament radiowo-telewizyjny.
- Rubryki: „Listonosz doniósł”, „Blog wszystkich świętych”, „Wiara czyni czuba”, rebusy polityczne i siedemdziesiąty siódmy odcinek komiksu Ryszarda Dąbrowskiego z cyklu „Przygody Jarka Niezdarka”.