Andrzej z tęczą – NIE

Duda chce tylnymi drzwiami wprowadzić do polskiego prawa małżeństwa homoseksualne.

Przed drugą turą wyborów prezydenckich powinni się o tym dowiedzieć wszyscy, którzy chcą oddać głos na kandydata PiS, licząc na to, że obroni on Polskę przed tęczową zarazą. Jego przeciwnicy zaś nie powinni się tymi rewelacjami poważnie przejmować.

Homofobia jest na finiszu kampanii wysokokalorycznym paliwem, w sferze deklaracji długopis prezesa jest więc zaciekłym wrogiem LGBT. Ludzi kryjących się za tymi literkami nazywa ideologią, zaś wciskanie tej ideologii dziatwie określa mianem neobolszewizmu na wzór komunistycznej indoktrynacji w szkołach.

Nie z nami jednak te numery, Duda. Przejrzeliśmy dalekosiężne zamiary kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego. Choć pisowski minister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk uważa, że „za Andrzejem Dudą stoją słowa, nie czyny”, my uważamy odwrotnie. Czyli tak, jak stoi w oryginale powiedzenia. Swoimi czynami

Duda udowadnia, że jest cichym sprzymierzeńcem gejów i lesbijek, tylko na pokaz stroi się w homofobiczne piórka.

Oszukuje tym samym swoich wyborców, o czym powinni się oni dowiedzieć właśnie teraz, o krok od urny. Może zadrży im długopis w ręku i w poczuciu zdrady nie postawią krzyżyka na tym kandydacie, stawiając tym samym krzyżyk na jego prezydenturze.

Oto bowiem Duda szumnie ogłasza poparcie dla projektu zmiany konstytucji, zgodnie z którym pary jednopłciowe nie będą mogły adoptować dzieci.

W świetle kamer podpisuje projekt, co jest jego ulubionym zajęciem w ostatnich latach. „Bardzo się cieszę, że mogę zrealizować moją obietnicę, którą złożyłem w ostatnią sobotę w Szczawinie-Zdroju, ale przede wszystkim ogromnie cieszę się z tego, że realizuję nadal to, co założyłem od samego początku mojej prezydentury, a co było moim celem, także jeszcze zanim zostałem Prezydentem RP: wspierać polską rodzinę, chronić polskie dzieci, działać tak, aby polskie społeczeństwo mogło się jak najlepiej rozwijać” – mówił i to wcale nie po ułaskawieniu pedofila.

 

Całość na łamach