Wirus jest, ale go nie ma – NIE

COVID? Zmowa, za którą stoją najpotężniejsi ludzie ze świata nauki i polityki. A lekarze biegają na dwóch łapakach w takt muzyki nadawanej przez koncerny farmaceutyczne.

Na szczęście są uczciwi lekarze. I uczciwi prawnicy, którzy nie pozwolą nas karać, gdy staniemy po stronie prawdy. Objeżdżają Polskę. Mówią ludziom, co i jak, zanim będzie za późno.

Suwałki mają to szczęście, że na spotkaniu pojawili się najważniejsi. Doktor nauk medycznych Dorota Sienkiewicz, prezeska Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, a także doktor prawa Paweł Błażejczyk, członek Stowarzyszenia Prawnicy dla Wolności.

 

Temat spotkania: „Zdrowie czy sanitaryzm jako doktryna polityczna? Aspekty zdrowotne, moralne i prawne”. Informacja jest rozsyłana pocztą pantoflową. Rezerwacja miejsc telefoniczna i online. Miejsce spotkania zostanie wskazane po rejestracji. Organizatorem jest nowo powstałe Stowarzyszenie WiP Suwałki Wolność i Prawda: „Świadomi ludzie poszukują prawdy i miłują wolność!!! Jeśli WOLNOŚĆ, PRAWDA, NIEPODLEGŁOŚĆ i PATRIOTYZM są dla Ciebie ważne, to jesteś we właściwym miejscu”.

13 listopada 2021 r., sobota, piwiarnia. Choć dopiero jedenasta przyszło mniej więcej 100 osób. Trzeba dostawiać krzesła. Ani jednej maseczki. Dobre ciuchy, markowe torebki, starannie ułożone fryzury, wiek między 20 a 80 lat. Każda partia polityczna byłaby dumna z tych ludzi.

Wyborcy PiS? Niekoniecznie. Słychać wiele antypisowskich komentarzy. Zebranych łączy co innego: przywiązanie do Pana Boga i Kościoła.

Dr Dorota Sienkiewicz jest z Białegostoku. Tak, wszyscy pamiętamy, że naukowcy z tego miasta uwiarygodnili cud w Sokółce, dostrzegając w hostii upuszczonej przez nieuważnego klechę fragment mięśnia sercowego.

Dr Sienkiewicz to pediatra i rehabilitantka, adiunktka Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego. Jeszcze przed epidemią zasłynęła kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat Programu Sczepień Ochronnych.

Potem skupiła się na COVID-zie.

– Wirus istnieje i choroba istnieje – przyznaje.

Streszczam pozostałe wywody: Ktoś umarł na COVID, owszem. Umiera się też na grypę. Ale odeszło niewielu, wskaźnik śmiertelności dzieci wynosi blisko zero. Szczepionki są groźniejsze od samej choroby. Ba, to nie są szczepionki, tylko preparaty inżynierii genetycznej, która może doprowadzić do chorób autoimmunologicznych! Szczepienia dzieci? W życiu! Prawo zakazuje eksperymentów na dzieciach. To, co robimy z dziećmi, ma znamiona zbrodni wobec ludzkości. To Norymberga 2.

Ludzie spijają słowa z ust pani doktor jak gdyby to był miód. Gdy psuje się mikrofon, kilka osób rzuca się na ratunek. Nie wolno uronić ani słowa!

Komentarz przy wyjściu: – To bohaterka. Postawiła na szali swoją karierę, ujawniając prawdę. Upłynie trochę czasu, a ci, którzy ją teraz ciągają po komisjach dyscyplinarnych i chcą osądzić, poproszą o wybaczenie.

Z boku: – No, co pan. Zaszczepieni szybko umrą.

 

Całość na łamach